Koszty i sposoby dostawy

Przesyłki na terenie kraju dostarcza znana i ceniona na całym świecie firma kurierska DPD. Czas dostawy wynosi maksymalnie od 1 do 2 dni roboczych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do pełnej wartości, a ceny dostawy skalkulowane na najniższym poziomie Często pokrywamy część lub całość kosztów dostawy.

Aktualnie koszty dostawy na terenie Polski kształtują się następująco:

Dostawa kurierem przy wpłacie na konto - 9,9 zł(Paczki o wadze do 20 kg obsługuje firma DHL, paczki o wadze powyżej 20 kg DPD)

Dostawa kurierem, płatność kurierowi - "za pobraniem" - 14,9 zł(Paczki o wadze do 20 kg obsługuje firma DHL, paczki o wadze powyżej 20 kg DPD)

InPost Paczkomaty 24/7 - przy wpłacie na konto -13,9 zł

Poczta Polska - przy wpłacie na konto - 11,6 zł

Poczta Polska  -  "za pobraniem" - 13,6 zł

Z wyjątkiem towarów wielkogabarytowych o wadze powyżej 60KG, których wysyłka, jej cena uzależniona jest od wagi produktu i podawana w koszyku przy finalizacji zamówienia.

Dla wybranych ofert w tak zwanej promocji koszt dostawy pokrywa sprzedający - koszt dostawy dla kupującego wynosi 0 zł. Informacje o takiej promocji są podawane na karcie produktu.

Pragniemy poinformować, że opłata za wysyłkę poza granice Polski przy każdym zamówieniu podlega indywidualnej wycenie ze względu na odmienne koszty wysyłki do poszczególnych krajów, wagę, gabaryty oraz zawartość każdej poszczególnej paczki. W związku z tym prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta na sklep@tagred.pl, jeśli zamówienie złożone przez stronę www.tagred.pl ma zostać wysłane zagranicę w celu określenia dokładnych kosztów przesyłki i czasu realizacji zamówienia.

Zgodnie z nowelizacją ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw od 1 stycznia 2020 roku klient, który chce fakturę VAN musi podać NIP oraz jasno zadeklarować chęć otrzymania faktury VAT przez wybór odpowiedniej ścieżki zamówienia lub podanie informacji w uwagach do zamówienia, w innym przypadku od 1 stycznia 2020 r. nie będzie możliwości wystawienia faktury do paragonu, na którym nie został umieszczony numer NIP.

 

 

 Promocja: Zamówienia o wartości powyżej 150 zł z dostarczamy za 0 zł