Ostrzałka wielofunkcyjna do noży, nożyczek, wierteł, dłut 160W, kamień w zapasie

Dodaj recenzję:
  • MF2004
  • Producent: Tagred
  • Dostępność: W dużej ilości W dużej ilości  (532 kpl.)
  • kpl.
  • Cena netto: 84,55 zł 104,00 zł

Ostrzałka wielofunkcyjna do noży, nożyczek, wierteł, dłut

Ostrzałka wielofunkcyjna 3w1 przeznaczona do ostrzenia noży, nożyczek, wierteł, dłut, noży tokarskich, strugów i wielu innych narzędzi. Dzięki swojej zwartej konstrukcji i zastosowaniu wymiennych modułów urządzenie praktycznie nie zajmuje miejsca. Wszystkie nakładki posiadają w obudowie silnika swoje własne miejsce. Obudowa służy więc także jako organizer. Zastosowany silnik o dużej mocy 96W napędzający dysk szlifierski bez problemu radzi sobie z każdym rodzajem stali i jej pochodnych.
 
Ostrzenie przebiega płynnie i bez przestojów. Ostrzona powierzchnia pozostaje wykończona na wysokim poziomie, bez rys i nierówności. Urządzenie posiada zabezpieczenie, które zapobiega uruchomieniu urządzenia bez założonej nakładki, dzięki czemu zapewnione jest najwyższe bezpieczeństwo użytkowania i 100% gwarancja, że osoba obsługująca przypadkiem się zrani. Urządzenie dostarczane jest z 3 adapterami.
 
Pierwszy z nich służy do ostrzenia wierteł. Wyposażony został on w mechanizm zapobiegający nierównemu naostrzeniu wiertła. Oznacza to, że czubek naostrzonego wiertła zawsze znajduje się idealnie na osi wiertła. Nakładka jest prosta w obsłudze i pozwala na ostrzenie wierteł od średnicy 3mm do 10mm.
 
Drugi adapter słuzy do ostrzenia noży i nożyczek. Posiada on 3 stopniowy mechanizm ostrzenia i kształtowania ostrza. Pierwszy wstępnie wykańcza powierzchnie, wyrównuje większe ubytki i nierówności, drugi tworzy właściwą powierzchnię ostrza, trzeci natomiast wykańcza i ostatecznie zaostrza przedmiot. Dzięki temu noże i nożyczki stają się niezwykle ostre i odpowiednio wykończone.
 
Trzeci adapter przeznaczony jest do dłut, hebli i noży tokarskich. Nakładka jest dostosowana do różnych narzędzi o szerokości od 6 do 51mm oraz dodatkowo posiada regulację kąta ostrzenia w zakresie od 20 do 40 stopni. Skład zestawu:

Ostrzałka Wielofunkcyjna + kamień w zapasie

Cechy

  • Wysoka jakość wykonania
  • Wielofunkcyjna 3w1 przeznaczona do ostrzenia noży, nożyczek, wierteł, dłut, noży tokarskich, strugów i wielu innych narzędzi.
  • Silnik o dużej mocy 96W 
  • Bezpieczna - urządzenie posiada zabezpieczenie, które zapobiega uruchomieniu urządzenia bez założonej nakładki

Dane techniczne

Model: MF2004
napięcie zasilające 230V/50Hz
moc 160W
średnica koła 2" - 48mm
maksymalna średnica wiertła 3/8" - 10mm
minimalna średnica wiertła 7/64" - 3mm
waga netto 1,65kg
 
 

Gwarancja: 12 miesięcy

Sprzedawca w trosce o swoich klientów, oferuje najbardziej dogodny system gwarancji bez wychodzenia z domu. W razie problemów z urządzeniem wystarczy zadzwonić do serwisu nr. telefonu na dowodzie zakupu, a następnego dnia zawita do Was kurier po uszkodzone urządzenie i to wszystko na koszt firmy IN-HOME.

Polska sprawdzona marka
Posiadamy certyfikat "Rzetelna firma"
Szybka, bezpieczna, ubezpieczone dostawa kurierem UPS od 9,90 zł
14 dni na zwrot